2008
2009
- Cupa Postavaru Night- Loc VII- Schi de tura
- Maraton MTB Miercurea Ciuc – Participare
- Semimaratonul Piatra Mare- Loc I- TrailRunning
- Carpathian Adventure-Fagaras si Cindrel- Loc VI- amatori
- Maratonul Piatra Craiului- Loc IX- 5h 03
- Duatlon Cetatea Brasovului- Loc V- Hobby
- Crosul 15 Noiembrie- loc IV-categ 20-22 ani nelegitimati
2010
- Memorial Dorel Jercan si Cosmin Conut,Zarnesti-Loc V- Schi de tura
- Semimaratonul Piatra Mare- Loc V- TrailRunning
- Cupa Postavaru Night- Loc III – Schi de tura
- Memorial Mike Csaba, Madaras- Loc II- Schi de tura
- EcoMarathon-Loc IV Categ 18-34; Loc VIII OPEN; 4h45-Trail Running
- Prima Evadare -Participare- MTB
- Iron Bike Oradea - locul VII masculin -MTB
- Bike Marathon 3 Mountains - Loc III - Traseu B -23 ani
- Ciucas Trail-Running - Marathon-Locul VIII - Categoria 18-29 ani
- Duatlon "Cetatea Brasovului" - Loc V - Hobby - Alergare+ MTB
- Marathon Piatra Craiului- loc VIII categ 18-29; loc 13 open; 4.37
- Crosul "15 Noiembrie 1987"- Loc 83 Open; Loc 2 Amatori-Tineret
- Loc I Cross- General pe anul 2010- Federatia de Turism si Ecologie
- Castigator al Campionatului National al Cluburilor de Turism si Ecologie 2010, alaturi de CPNT
2011
- Postavaru' Night 2011- Loc IX- Categ. 18-25 ani
- EcoMarathon -loc IV Categ.18-22 ani; loc 23 Open
- Cupa Memoriala Buzasi Zoltan - Schi-Alpinism ; Bilea- Loc 1 Categ. 18-22 ani
- Hercules Marathon 2011- Loc IV Categ.18-29 Ani; Loc VI Open
- Duatlon "Tara Birsei"- Loc IV Hobby
- Maraton Apuseni-Loc III categ.18-29 ani; locVII Open; timp:3.57
- Marathon 7500 - Loc III Elite- timp 20 ore 25 min
- Triatlon Reci- Locul I cu Stafeta CPNT
- Carpathian Adventure, locul III cu echipa Bikers Team, timp: 45h 37'
- Finisher Atacul Orientalilor, Romuli-Balan, aprox300 km, 9 zile
- Ciucas Trail Running, locul III Marathon 18-29 ani, timp 4h 20'
- Duatlon Cetatea Brasovului, loc VI
- Maraton Piatra Craiului, Loc X Open, Loc VI Cat. 18-29 ani, timp 4h31'
- Ultra Trail Piros 85- Budapesta- timp 11h 20'
- Loc I Cross- General pe anul 2011- Federatia de Turism si Ecologie
- Castigator al Campionatului National al Cluburilor de Turism si Ecologie 2011, alaturi de CPNT
2012
- Predeal Night- SchiAalpinism- loc VI Open
- Cupa Memoriala Cosmin Conut si Dorel Jercan- Schi-Alpinism- loc III
- Bucegi Winter Race- Schi-Alpinism- loc II Mixt; loc V Open
- Retezat Open Race- Schi-Alpinism- loc V Profesionisti; loc V Open
- Postavaru Night- Schi-Alpinism- loc III categ 18-25 ani; loc VI Open, timp 36'50"
- Cupa Memoriala Mike Csaba- Madaras- Schi-Alpinism- loc II Seniori
- Semimaraton Intersport Brasov- Loc IV Cat.16-22 ani. Loc 13 Open; timp:1h35'
- Cupa Memoriala Buzasi Zoltan la Schi-Alpinism- Balea; Loc II
- Creasta Fagarasului pe schi de tura in doua zile
- Ecomarathon- loc II categ 18-22 ani, loc IX open; timp: 4.21
- Hercules Marathon- loc IV categ 18-29 ani, loc V open;timp: 4.31
- Bike Marathon 3 Mountains, loc V, alaturi de Alexandru Fodor;
- Retezat Trail Race, loc II Open, timp: 3.41;
- Mures-Olt Marathon, loc I Open, timp: 4.45;
- Cozia Mountain Run, loc II Open tura lunga , timp 3.13;
- Duatlon Tara Birsei, loc V Stafeta Avansati, alaturi de Lucian Clinciu in Sponser Team;
- Apuseni Maraton, loc III Open Maraton, loc II categ 18-29 ani, timp:3.59;
- Marathon 7500, loc I Elite cu Sponser SiNu Team, alaturi de Neagoie Ion Nusu, timp: 19h20;
- Retezat Marathon, loc I Open Marathon, timp 6h20;
- Cindrel In Alergare, loc II Open Marathon, timp 3h50;
- Iorgovanu Night Run, loc I Open, 1.36;
- Ultra Trail du Mont Blanc, loc 227 Open, loc 130 categ Seniori, 16h 16";
- Ciucas Trail Running, loc I Open, 4.15 ;
- Maraton Piatra Craiului, loc X Open, loc 6 Categ. 18-29 ani, 4.21;
- Azuga Trail Race, loc XII Open.
2013
- Cupa Muntele Mare la Schi Alpinism, loc 5 Open, loc 2 Categorie;
- Cupa Memoriala Dorel Jercan si Cosmin Conut la Schi Alpinism, loc 3 Open;
- Cupa Honey Energy la Schi Alpinism, loc 6 Open, loc 3 Categorie;
- Retezat Open Race, loc 1 Open;
- Semenic Vertical Race, loc 3 Open;
- Bucegi Winter Race, loc 2 Open;
- Postavaru Night, loc 5 Open, loc3 Categorie, 31'38'';
- Cupa Memoriala Mike Csaba la Schi Alpinism, loc 2 Open;
- Cupa Calimani la Schi Alpinism, loc 1 Open;
- Cupa Memoriala Zoli Buszasi la Schi Alpinism, Balea, Loc 2 Open, Loc 1 Categorie;
- Ecomarathon, loc VIII Open;
- Hit The Top, loc V Open;
- Hercules Marathon, loc IV Open, Loc III Categorie;
- Bike Marathon 3 Mountains, loc XII Open;
- Retezat Trail Race, loc VII Open;
- Maraton Apuseni, loc III Open, loc II Categorie;
- Bate Toaca, loc V Open, loc II Categorie;
- Cozia Mountain Run, loc II Open;
- Cheile Rasnoavei Adventure, Maraton, loc I Open;
- Cindrel in Alergare, Maraton, loc II Open;
- Mont Blanc Fast& Lite, 12h;
- Iorgovanu Night Run, loc V Open, loc II Categorie;
- Ultra Trail Fagaras, loc II Open;
- Ciucas Trail Running, Semimaraton, loc III Open;
- Sugas Trail Running, loc III Open;
- Azuga Trail Race, loc III Open;
- Maraton Piatra Craiului, loc III Open, Loc II Categorie, 3h59';
2014
- Cupa Squeeze Challenge la Schi Alpinism, Poiana Brasov, loc I Open;
- Parangul Night Challenge, loc II Open Schi;
Felicitari pentru toate aceste premii castigate de-a lungul ultimilor ani si succes in continuare! Sa castigi cat mai multe si sa ai parte de experiente frumoase.
RăspundețiȘtergereFelicitări!
RăspundețiȘtergereai blogul la mine la blogroll ;)
multa baftă în continuare!
o seară faină!
Emilian
http://lordemilian.blogspot.com/